O nás

Pneuservis a Autoservis Hučko je dôveryhodný pneuservis a autoservis so sídlom v Šali. Náš tím kvalifikovaných mechanikov s viac ako 30 ročnými skúsenosťami dokážeme opraviť osobné, SUV a VAN automobily všetkých značiek a modelov. Pneuservisné úkony vykonávame s všetkými modelmi a veľkosťami pneumatík.

Niečo z našej histórie.

V roku 1989 sme sa začali venovať servisnej činnosti pneumatík ako pobočka podniku Tekos. Tento podnik nám zabezpečil potrebné školenia, zariadenia a prostriedky, ktoré boli potrebné pre fungovanie pneuservisu. Hlavným artiklom sa stali protektory vyrábané v spomínanom Tekose. Pre porovnanie stál jeden protektor 50 – 300 Kčs, dnes je hodnota novej pneumatiky 50 – 300€. V tomto období sme na trhu pôsobili ako jediný pneuservis v širokom okolí.
V roku 1992 bola založená živnosť na servis a predaj pneumatík pod názvom Štefan Hučko Pneuservis. Strojové vybavenie sa odkúpilo od spoločnosti Tekos. V roku 1995 sme začali prezúvať nákladné a traktorové pneumatiky na novom stroji značky JOLLI. Od roku 1997 sa strojové vybavenie firmy rozrastá o talianske stroje značky CORGHI slúžiace na prezúvanie a vyvažovanie nákladných i osobných kolies. Neskôr pribudla kontrola a nastavenie geometrie osobných vozidiel pomocou laserovej geometrie, ktorá do dnes patrí k najpresnejším. V roku 2011 sme rozšírili našu činnosť o opravu motorových vozidiel, výmenu olejov, servis klimatizačných jednotiek a diagnostiku ECU.
Ako sa menila doba, menili sa aj autá a pribúdali poskytované služby. Firma sa v roku 2015 začala transformovať zo živnosti na AUTOSERVIS HUČKO s.r.o. Aj keď sa z názvu slovíčko pneuservis vytratilo jedná sa o ten istý podnik, v ktorom Vám radi pomôžeme a zároveň odborne a spoľahlivo opravíme Vaše pneumatiky alebo automobil. Za 25 rokov pôsobenia na trhu sme otestovali množstvo technológii od rôznych výrobcov a vieme čo je možné bezpečne opraviť a čo nie.

Zakladateľ p. Hučko, fotky z roku 1991